Кошик
200 відгуків
promo_banner
VD-market
+380 (93) 206-68-74

Про нас

Роздрібна та оптова продаж бренду Mannesmann. Інші товари.
Mannesmann - відомий у Європі німецький виробник інструментів. Надійні і міцні інструменти стали втіленням досвіду напрацьованого протягом кількох століть.
Компанія Mannesmann починає свою історію ще у XVIII ст., Коли засновником Іоганном Генріхом Маннесман було відкрито невелику фабрику з виробництва інструментів і напилків. Багато років підприємство залишалося в межах сімейного бізнесу. Саме тому традиції, закладені на початку, передавалися з покоління в покоління і збереглися до цього дня. В основі їх - якість, надійність та міцність. 
 

Компанія є членом нуково-дослідного товариства інструментів і матеріалів (Forschungsgemeinschaft Werkzeuge und Werkstoffe e.V.). Завдяки системі управління якістю, що діє в компанії, є безліч нагород та відзнак, які отримали її вироби.
Сьогодні управлінням компанією займається Бернд і Йоген Шафстейн. Mannesmann має велику кількість партнерів по всьому світу. Представництва компанії є в кожній країні Європи. А нещодавно офіційне представництво з'явилося і в Україні.


Тепер кожен може придбати Mannesmann і бути впевненим, що купує оригінальні німецькі інструменти. Вигідні умови гарантії, краща ціна та незмінна якість тепер доступні кожному.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner